Dvasinis augimas

Absoliuti dauguma žmonių galvoja, jog pažįsta save, tačiau iš tiesų šia privilegija mėgaujasi tik labai nedidelė dalis išrinktųjų, o visi kiti tiesiog gyvena mele, meluodami sau patiems.

Nepažinodami savęs mes negalime pažinti ir kitų žmonių, negalime teisingai suvokti situacijų į kurias patenkame, taip pat negalime teisingai suprasti įvairių pasaulyje vykstančių įvykių. Trumpai tariant, nepažinodami savęs, mes esame tiesiog akli.

Susipažinti su savimi nepavyksta ne tik todėl, kad neskiriame tam pakankamai laiko ir dėmesio, neanalizuojame savęs, savo veiksmų, savo būsenų, bet ir todėl, kad negalime priimti bei pripažinti sau savo netobulumų. Deja, tačiau nepriimdami ir nemylėdami savęs mes negalime priimti ir mylėti kitų mus supančių žmonių, kuriuose gyvena tie patys netobulumai. Nuolatiniai konfliktai su kitais žmonėmis, į kuriuos mes įsiveliame, ne retai vyksta tik todėl, kad iš tiesų mes negyvename taikoje su pačiais savimi.

Tik supratę kas iš tiesų esame, priėmę tiesą apie save, kad ir kokią skaudžią, supratę priežastis kurios mus suformavo, jei tik labai to norime, mes galime mėginti save tobulinti ir auginti.

Manau supratai kaip svarbu keliauti ir nepasiklysti dvasinio augimo kelyje? Jei nori sklandesnės kelionės – susisiek su manimi.