Santykių menas

Santykiuose su antrąja puse jautiesi neišgirstas ir nesuprastas, tavo antroji pusė jaučiasi taip pat? Bandymai aiškintis santykius dažniausiai baigiasi konfliktais ir sukelia dar didesnę įtampą? Nežinai kaip efektyviai paprašyti savo antrosios pusės to kas tau svarbu? Niekaip nepavyksta įtakoti savo antrosios pusės net kai įtaka būtų naudinga jums abiems? Pagalvojus apie savo antrąją pusę bei judviejų santykius neapleidžia beviltiškumo jausmas?

Santykiai su vaiku – tiesiog prarastoji žemė? Vaikas neklauso, maištauja, atsikalbinėja ir nei trupučio neįsileidžia tavęs į savo pasaulį? Jau nebepameni kada atvirai ir ramiai kalbėjaisi su savo vaiku? Manai, kad tavo vaikas keliauja šunkeliais ir nežinai kaip jam padėti?

Nors jau senai esi suaugęs, tėvai vis dar reguliuoja tavo gyvenimą, siutina ir užknisa tave? Tėvai nuolat prisiverda košės, kurią srėbti turi tu? Pasisvečiavęs pas tėvus jautiesi tarsi išsunktas ir emociškai pavargęs?

Dažnai įsiveli į varginančius konfliktus su giminėmis, bendradarbiais ar netgi atsitiktinai sutiktais žmonėmis? Kiti žmonės nuolat kartoja, kad juos puoli? Pats nuolat jautiesi tarsi užpultas?

Žinau kaip tau padėti, kreipkis ir susitarsime.